cloud

Наші вихователі

Img

Садочок на вул. Айвазовського, 10

Район Нового ЦУМу, McDonald's

avatar
cloud
Уляна

Вихователь

Має багаторічний досвід роботи з дітьми різного віку, тому знаходить підхід до кожного малюка. Крім того, Уляна талановитий музикант. Грає на бандурі, фортепіано та виховує у своїх підопічних любов до музики.

avatar
cloud
Ірина

Вихователь

Має педагогічну та філологічну освіти, знає декілька іноземних мов. Ірина власним прикладом виховує в дітях відповідальність, доброзичливість та любов до літератури.

avatar
cloud
Жанна

Вихователь

Одержала педагогічну освіту в національному університеті та має багатий досвід роботи. Жанна дуже творча особистість, тому кожне її заняття наповнене унікальними та креативними завданнями.

avatar
cloud
Лілія

Вихователь

Попри чудову дошкільну освіту та багаторічний довід Лілія щодня вдосконалюється - займається спортом, пише вірші, колекціонує рідкісні видання книг. А завдяки своїй любові до дітей і терпеливості чудово ладнає з малечею.

Садочок на Янева, 6а

Район ЖК «Америка», Львівський автобусний завод.

avatar
cloud
Наталія

Вихователь

Ще під час навчання в університеті Наталія почала свою педагогічну діяльність. Її бажання щодня дивувати і захоплювати дітей мотивує до постійного розвитку. Тому Наталія вирізняється своєю працьовитістю та креативністю.

avatar
cloud
Наталія

Вихователь

Отримавши педагогічну освіту, вже декілька років працює вихователем. Щира та креативна. Полюбляє малювати аквареллю, прикрашати одяг вишивкою. Наталія притримується думки: якщо педагог поспішає і радіє кожній зустрічі з дітьми, тоді вони відповідатимуть взаємністю.

avatar
cloud
Улькера

Вихователь

Відмінні знання з дитячої психології та багаторічний досвід допомагає Улькері чудово ладнати з дітьми та виготовляти для них цікаві розвиваючі ігри. На її думку, вихователь повинен викликати захоплення, тому вона ніколи не припиняє вчитися. А вихованці стали її натхненням.

avatar
cloud
Діана

Вихователь

Завдяки психологічній освіті Діана швидко знаходить підхід до діток та стає для них справжнім взірцем поведінки. Вона полюбляє читати та займатися спортом. Їй властиві відкритість, емпатійність та терпеливість до оточуючих.

avatar
cloud
Євгенія

Вихователь

Євгенія має педагогічну освіту та різноманітний досвід роботи з дітьми. Окрім цього вона майстерно грає на фортепіано та співає. Своїм вихованцям вона показує приклад відкритої та життєрадісної людини.

avatar
cloud
Марина

Вихователь

Навчаючись в національному університеті, Марина була волонтером в БФ "Карітас" та робила перші кроки до професії. Цілеспрямована, стресостійка та ініціативна, захоплюється настільними іграми та професійною літературу.

avatar
cloud
Марія

Вихователь

Психологічні знання допомагають Марії навчати дітей вирішувати конфлікти та відшукати таланти кожного малюка. На її думку, найголовніше, що має робити вихователь - це приймати кожну дитину такою якою вона є.

Вчителі

avatar
cloud
Олександра

Психолог

Здобула психологічну освіту в Тернопільському педагогічному університеті, консультант в напрямку позитивної психотерапії. Надає допомогу дітям та батькам у вирішенні складних життєвих ситуацій. Життєствердна, щира, ерудована.

avatar
cloud
Мар’яна

Музичний керівник

Мар’яна здобула музично-педагогічну освіту в Рівненському університеті. Має досвід роботи в різних закладах освіти. Музика - її найбільше захоплення, а самовдосконалення - життєвий девіз. Чудово ладнає з дітьми різного віку.

avatar
cloud
Надія

Методист

Ще будучи підлітком, Надія проявляна організаційні навички та багато уваги приділяла малечі. Тому ще під час навчання в Рівненському університеті робила перші кроки у професії методиста. Співає та грає на різних інструментах. Оптимістична, талановита, наполеглива.

avatar
cloud
Фатма

Викладач англійської мови

Фатма завітала до нас з сонячного Єгипту, аби навчати англійської нашу малечу. На заняттях діти грають в ігри, співають, переглядають мультфільми - і все це виключно англійською мовою.

avatar
cloud
Діана

Медична сестра

Отримала медичну освіту у Львівському університеті. Окрім сестринської справи та фізичної терапії, пройшла курси масажу. Діана кожного ранку зустрічає наших маленьких відвідувачів та проводить заняття з фізіотерапії, аби дітки росли здоровими і сильними.